توریسم برزیل

تئاتر آمازوناس

تئاتر آمازوناس (Teatro Amazonas) جزء یکی از معروف ترین سالن های تئاتر جهان به شمار می آید که در شهر آمازوناس، کشور برزیل واقع شده است.این شهر زیبا در سال 1669 میلادی توسط پرتغالی ها بر روی رود ریو نگرو (Rio Negro) در نزدیکی و در تلاقی با رود آمازون ساخته شد. در مرکز این شهر و در کناره ی رودخانه آمازون یکی از زیبا ترین و عجیب ترین سالن به نام تئاتر آمازوناس بنا شده است، که از زیبا ترین تئاتر های جهان و مهم ترین جاذبه گردشگری برزیل به شمار می رود.

(تئاتر آمازوناس ) Amazon Theatre


یکی از دیدنی های جالب تئاتر آمازوناس گنبد آن می باشد که با حدود 3600 کاشی سرامیکی با ترکیب رنگ های پرچم برزیل تزئین و خودنمایی می کند و نمایی بسیار چشم نواز را برای بازدید کنندگان به ارمغان آورده است. گردشگرانی که با تور برزیل به این کشور زیبا و سرسبز سفر می کنند و همچنین به معماری علاقه ی زیادی دارند به هیچ عنوان بازدید از تئاتر آمازوناس را از دست ندهید مطمئن باشید از بازدید آن به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد. لازم به ذکر است معماری تئاتر آمازوناس ترکیبی از سنگ مرمر ایتالیایی، فولاد انگلیسی و مبلمان پاریسی است که در کنار هم این سالن بین‌المللی را ایجاد کرده‌اند.

البته کشور برزیل دارای سالن‌ های تئاتر دیگری نیز هست که اغلب در میان جنگل ‌های بارانی آمازون قرار گرفته‌ اند و هر ساله میزبان گردشگران فراوانی هستند که با تور برزیل به این کشور زیبا سفر می کنند. تئاتر آمازوناس در فاصله 10 کیلومتری از مرکز شهر قرار داشت که به راحتی با تاکسی های موجود در شهر در عرض 15 دقیقه می توانید به آن جا برسید و نیمی از روز خود را به بازدید از این مکان هنری بپردازید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *